Oferta MDK

Zespoły - Taniec

Fit Dance
(5 – 7 lat)

czwartki, 15.00 – 16.00
Instruktor: Magdalena Kazuń

Fit Dance
( 8-12 lat)

wtorki, 16.00 – 17.00
Instruktor: Magdalena Kazuń

Taniec Orientalny dla młodzieży i dorosłych

środy, 17.00 – 18.00
Instruktor: Olha Malinovska

Taniec Orientalny ( tylko dla rodzin z Ukrainy - projekt)

poniedziałki, środy, 16.00 - 17.00
Instruktor: Olha Malinovska

Zespoły - Plastyka

DZIECIĘCA SEKCJA
PLASTYCZNA
(5–6 lat)

środy, godz. 15.00 – 16.30
Instruktor: Karolina Mysłek

DZIECIĘCA SEKCJA
PLASTYCZNA
(7–12 lat)

środy, godz. 17.00 – 18.30
Instruktor: Karolina Mysłek

DZIECIĘCA SEKCJA PLASTYCZNA
( 7-12 LAT)

czwartki, godz. 15.00 – 16.30
Instruktor: Karolina Mysłek

Pracownia Rękodzieła
(7-12 lat)

wtorki, godz. 15.00-16.30
Instruktor: Joanna Dudek

KLUB PLASTYKA
DLA MŁODZIEŻY
(12-19 lat)

piątki, godz. 16.00 - 20.00
Instruktor: Ewa Margas-Cyganek

KOŁO TWÓRCÓW ANIMACJI FILMOWEJ
(6-13 lat)

Gr. I od 15.00 do 16.00,
Gr. II od 17.00 do 18.00
Instruktor: Marta Renik

KOŁO TWÓRCÓW FILMOWYCH I FOTOGRAFII
(gr. pow. 12 lat)

czwartki, godz. 15.00 – 16.00
Instruktor: Sebastian Pierzchalski

Zespoły - Teatr

MŁODZIEŻOWA GRUPA
TEATRALNA
„REKWIZYTORNIA TEATR”
Grupa I

wtorki, godz. 15.30 – 18.30
Instruktor: Anita Pawlak-Zygma

MŁODZIEŻOWA GRUPA TEATRALNA „REKWIZYTORNIA TEATR”
Grupa II

środy, godz. 15.30 - 18.30
Instruktor: Anita Pawlak-Zygma

SCENA POEZJI

środy, godz. 18.30 – 20.30

Instruktor: Małgorzata Wesołowska


Zespoły - Muzyka

ZESPÓŁ WOKALNO –
INSTRUMENTALNY
„TĘCZOWE NUTKI”
(6-9 lat)

czwartki, godz. 15.00 – 16.30,
Instruktor: Justyna Szalińska

ZESPÓŁ WOKALNO –
INSTRUMENTALNY
„TĘCZOWE NUTKI”
(10-13 lat)

czwartki, godz. 16.30 – 18.30, Instruktor: Justyna Szalińska

"ZESPÓŁ TACY NIE INNI"
(13-20 LAT)

czwartki, godz. 18.30 - 20.30 Instruktor: Beata Garbarz-Hebda


CHÓR SENIORA
„ZŁOTA NUTKA”

wtorki i piątki,
godz. 10.00 – 12.00
Instruktor: Zdzisław Nowak

Zespoły - Inne

INNE

AEROBIK DLA PAŃ

poniedziałki i środy,
godz. 20.00 – 21.00
Instruktor: Sebastian Pierzchalski

INNE

KLUB ZŁOTEJ JESIENI

poniedziałki,
godz. 17.00 – 20.00
Instruktor: Celina Tatara

Oferta INNE

KOŁO OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

soboty, godz. 10.00 – 12.00
Instruktor: Marlena Grzybek

INNE

TURNIEJOWY KLUB SZACHOWY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

niedziele( każda 3 niedziela miesiąca) od godz. 9.00 do 13.00
Instruktor: Przemysław Rączkowski