Oferta MDK

Zespoły - Taniec

Grupa Taneczna
ZUMBA KIDS JUNIOR
(5 – 7 lat)

czwartki, 15.00 – 16.00
Instruktor: Monika Bartnik

Grupa Taneczna
ZUMBA KIDS
(8 – 12 lat)

wtorki, 16.00 – 17.00
Instruktor: Monika Bartnik

Zumba Gold dla Seniorów

poniedziałki, 16.00 – 17.00
Instruktor: Monika Bartnik


Zespół MAŻORETKI

sobota, 9.00 - 11.00
Instruktor: Justyna Sakowska


Zespoły - Plastyka

DZIECIĘCA SEKCJA
PLASTYCZNA
(5–6 lat)

środy, godz. 15.00 – 16.30
Instruktor: Karolina Mysłek

DZIECIĘCA SEKCJA
PLASTYCZNA
(7–12 lat)

środy, godz. 17.00 – 18.30
Instruktor: Karolina Mysłek

Warsztaty "FILMO-PLAST"
(9 – 12 lat)

poniedziałki, godz. 16.00 – 17.30
Instruktor: Tomasz Zawadzki

Warsztaty ceramiczne "Świat Gliny" (7-13 lat)

wtorki, godz. 15.00-16.30
Instruktor: Joanna Dudek

KLUB PLASTYKA
DLA MŁODZIEŻY
(16-19 lat)

piątki, godz. 18.15 - 20.15
Instruktor: Ewa Margas-Cyganek

KLUB PLASTYKA
DLA MŁODZIEŻY
(12-15 lat)

piątki, godz. 16.00 – 18.00
Instruktor: Ewa Margas-Cyganek

KURS SZYDEŁKOWANIA DLA POCZĄTKUJĄCYCH

czwartki, godz. 16.00 – 18.00
Instruktor: Celina Tatara

Zespoły - Teatr

MŁODZIEŻOWA GRUPA
TEATRALNA
„REKWIZYTORNIA TEATR”
Grupa I

wtorki, godz. 15.30 – 18.30
Instruktor: Anita Pawlak-Zygma

MŁODZIEŻOWA GRUPA TEATRALNA „REKWIZYTORNIA TEATR”
Grupa II

środy, godz. 15.30 - 18.30
Instruktor: Anita Pawlak-Zygma

SCENA POEZJI

środy, godz. 18.45 – 20.45

Instruktor: Małgorzata Wesołowska


Zespoły - Muzyka

ZESPÓŁ WOKALNO –
INSTRUMENTALNY
„TĘCZOWE NUTKI”
(6-9 lat)

czwartki, godz. 14.30 – 16.00,
Instruktor: Justyna Szalińska

ZESPÓŁ WOKALNO –
INSTRUMENTALNY
„TĘCZOWE NUTKI”
(10-13 lat)

czwartki, godz. 16.15 – 18.15, Instruktor: Justyna Szalińska

ORKIESTRA DĘTA "EXPRESJA"

soboty, 9.00-13.00
Kapelmistrz: Krzysztof Jabłoński



CHÓR SENIORA
„ZŁOTA NUTKA”

wtorki i piątki,
godz. 16.00 – 18.00
Instruktor: Zdzisław Nowak

Zespoły - Inne

INNE

AEROBIK DLA PAŃ

poniedziałki i środy,
godz. 20.00 – 21.00
Instruktor: Sebastian Pierzchalski

INNE

KLUB ZŁOTEJ JESIENI

poniedziałki,
godz. 17.00 – 20.00
Instruktor: Celina Tatara

Oferta INNE

KOŁO OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

soboty, godz. 9.00 – 11.00
Instruktor: Marlena Grzybek

INNE

KOŁO SZACHOWE I ROBOTYCZNE
DLA DZIECI

niedziele, godz. 09.00 – 13.00
Instruktor: Przemysław Rączkowski

INNE

KOŁO TWÓRCÓW FILMOWYCH – WARSZTATY FILMOWE

piątki godz. 16.00 – 17.30
Instruktor: Marta Renik i Sebastian Pierzchalski